Konferencje

Rezerwacja


Konferencje

Wyjątkowa lokalizacja w centrum miasta sprawia, iż jesteśmy doskonałym miejscem na organizację konferencji, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, bankietów i szkoleń. Nasz personel pomoże w ich organizacji i zadba o każdy szczegół. Dopasujemy się do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Do dyspozycji posiadamy: 2 sale konferencyjne mieszczące do 20 i do 60 osób, dwie pracownie komputerowe po 12 stanowisk + 1 dla prowadzącego oraz nowoczesną pracownię gastronomiczną.

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny (projektor, ekran, w sali na 60 osób również nagłośnienie), flipcharty oraz stały dostęp do bezprzewodowego Internetu. W każdej sali lub w bezpośrednim jej sąsiedztwie istnieje możliwość zorganizowania serwisu kawowego.

W trakcie wyczerpujących szkoleń specjaliści Bazy Odnowy Biologicznej zapewnią Państwu elastyczny pakiet zabiegowy dostosowany do specyfiki i potrzeb grupy.

Na życzenie gości zorganizujemy m.in.: spacer po mieście, rejs statkiem, kolację z muzyką, wycieczki autokarowe po regionie.

KONTAKT

Recepcja

tel. 94 35 455 60 wew. 7

Sprzedaż i marketing:


tel. 94 35 455 60 wew. 543
email ckp@ckp.info.pl

Baza odnowy biologicznej:

tel. 733 550 993
email bazacentrum@wp.pl
www.odnowa-centrum.pl

  • projekt i realizacja Agencja Reklamowa WebNext